Basın Bülteni
Medya Odası

BASIN BÜLTENİ

İstanbul-11 Mayıs 2009

İSTANBUL MASAL GİBİ BİR DÜĞÜN-DAVET MEKÂNINA KAVUŞTU

Davet ve toplantı mekânı konseptine yeni bir boyut kazandıran Sophia Çengelköy, şehrin içinde gürültüden uzak bir oluşum.  Ayrıca, her iki köprüye eşit mesafedeki konumuyla da İstanbul davetlerinin yeni gözdesi…

Sophia Çengelköy, tiyatro düzeninde 700 – 1500, banket düzeninde 400 – 1000 kişi kapasiteli balo salonlarıyla; gösterişli resepsiyonların, özel toplantıların ve tüm kurumsal davetlerin düzenlenebildiği şık mekânlar sunuyor.

BİR PERİ MASALI SANKİ!

Sophia Çengelköy, Cinderella masalındaki balkabağının muhteşem bir arabaya dönüşmesi hikâyesini gerçeğe dönüştürdü. Tam bir sanat eseri olarak nitelendirilebilecek bu araba, çiftleri bir masal âlemine taşıyor. Takip ışığı eşliğinde gelin ve damat cam pistin çevresinde konuklarını selamlıyor. Su efekti ile aydınlanan pisti kaplayan kristal yıldızlar altında yapılan ilk dansa, volkan ve konfetiler eşlik ediyor.

TOPLANTI

Küçük çaptaki kutlamalardan, kongre ve sempozyum gibi büyük kurumsal etkinliklere kadar tüm toplantılarınız için alternatif mekanlar yaratan Sophia Çengelköy, davetlerinizi firmanıza özgü kılacak detaylarla yeni çözüm ortağınız.

Seminer, lansman, bayi toplantısı gibi özel buluşmalarınız için gerek duyduğunuz kaliteli hizmet, teknolojik altyapı, ulaşım kolaylığı Sophia Çengelköy'de.

 

İletişim:

Onur Çarman

Sophia Çengelköy

Organizasyon Koordinatörü

T: 0216 462 21 93

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

www.sophiacengelkoy.com